Reštaurácia Lunter kuchyňa

Vstupný náhľad

Naše výrobky sa stali súčasťou vášho každodenného zdravého stravovania. Záleží nám na tom, čo jete a preto v našej reštaurácii ponúkame menu, ktoré je bezmäsité, zdravé, ale pritom bez kompromisov v chuti. Časť menu je aj bezlepková.

V centre Banskej Bystrice pre vás varí tím skúsených kuchárov a je naozaj z čoho si vybrať. Menu reštaurácie počas celého týždňa pre vás kombinujeme tak, aby vaša strava bola vyvážená a rozmanitá. Recepty sú zostavené tak, aby si na svoje prišiel naozaj každý.

Raňajky v pondelok až piatok: 6:30 – 9:30

V našej reštaurácii sa už môžete aj zdravo a chutne naraňajkovať! Po-pia od 6:30 do 9:30 Vám ponúkame čerstvé wrapy, sendviče, bagety, šaláty, domáce koláče, ovsenú kašu s ovocím, chrumkavé pizza slimáky, čerstvo lisované šťavy a kávičku. 

NOVINKA Príďte si pochutnať na novom poobednom menu!

Čakajú Vás šťavnaté burgre, hot dogy, šaláty, smoothies a ďalšie novinky. Všetko len z poctivých rastlinných surovín. Každý týždeň od pondelka do štvrtka v čase od 14:00 do 18:30. Začíname už 22. mája. Vaša večera môže byť od teraz aj ľahká aj chutná! Aktuálne menu nájdete vždy aj na našom Facebook profile Lunter Kuchyňa.

OBJEDNAJTE SI OBED AJ DOMOV ALEBO DO PRÁCE

Po – pia od 7:00 do 14:00 Na tel.čísle: 048 415 20 25, na e-mail: lunterkuchyna@alfabio.com alebo online Pri objednávke nad 7 € doprava zadarmo, pri objednávke v hodnote nižšej ako 7 € doprava 1,5 €. Platba možná stravnými lístkami, hotovosťou aj platobnou kartou.

ADRESA REŠTAURÁCIE A OTVÁRACIA DOBA:

Adresa: Kollárova 18, Banská Bystrica  (mapa) Otvorené po – pia 6:30 – 9:30 /raňajky/, 9:30 – 18:30 /v piatok do 15:00/   Reštaurácia Lunter kuchyňa: týždenné menu: stiahnuť ako pdf Kontakt: lunterkuchyna@alfabio.com Tel: 048 415 20 25 Mobil: 0911 092 794

Pretože nám skutočne záleží na tom, čo jete:

  • varíme vždy z čerstvých surovín
  • spolupracujeme so slovenskými dodávateľmi
  • používame len rastlinné suroviny
  • tradičné jedlá ochucujeme iba čerstvými bylinkami a kvalitnými koreninami
  • neustále pre vás vymýšľame nové originálne recepty

Recepty postavené na rastlinných potravinách majú pozitíva pre každého

U nás chutí všetkým ľuďom, ktorí si chcú dopriať zmenu alebo si chcú pár krát do týždňa dopriať ľahko stráviteľné jedlo. Keď sme si robili malý prieskum, aké typy stravníkov k nám chodia, našli sa medzi zákazníkmi nielen ľudia so sedavým zamestnaním, ktorí sa potrebujú stravovať tak, aby zbytočne nenaberali na váhe, ale aj aktívni športovci, mladí ľudia s uvedomelým vzťahom k svojmu zdraviu i prírode alebo starší, ktorých zdravotné problémy priviedli k racionálnej strave.